Hotel Iris Eden Praha

Hotelu Iris Eden Praha 11 Hotelu Iris Eden Praha 12 Hotelu Iris Eden Praha 13 Hotelu Iris Eden Praha 14 Hotelu Iris Eden Praha 15 Hotelu Iris Eden Praha 16 Hotelu Iris Eden Praha 17 Hotelu Iris Eden Praha 18 Hotelu Iris Eden Praha 19 Hotelu Iris Eden Praha 20 Hotelu Iris Eden Praha 21 Hotelu Iris Eden Praha 22

.Čtyřhvězdičkový hotel ve fotbalovém stadionu? Přesně tak! To je Hotel Iris, moderní zařízení začleněné do samotné struktury stadionu Eden Arena, největší a nejvíce inovativní v České republice. Vysněný hotel pro fotbalové fanoušky (děvčata, opravdu vás to nestálo hodně, abyste mu udělala radost!). Pro ty, kteří nejsou blázni do fotbalu, Hotel Iris, také nabízí některé zajímavé, atraktivní aspekty. Prostorné pokoje, prostorné salónky, restauraci, která nabízí vynikající místní i mezinárodní kuchyni a velmi přijatelné ceny.


Postaven v roce 2008, Hotel Iris Eden nabízí 150 pokojů na čtyřech podlažích. Všechny pokoje mají výhled směrem ze stadionu ven, některé s výhledem přímo na fotbalové hřiště. Hotel také nabízí třílůžkové pokoje a tři junior suites. Jednou z hlavních atrakcí Hotelu Iris je jeho velká kapacita pro pořádání meetingů a události. 4 salonky jsou k dispozici v různých velikostech, s pohyblivými panely, které umožňují organizaci akcí až pro 360 osob v jednom, jedinou jednotku. Restaurace má rovněž značnou kapacitu a skvělou terasu ideální pro vychutnání slunnějších dnů.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-iris-eden@toprague.cz
Adresa: Vladivostocká 1460 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Iris Eden Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Iris Eden Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

- Odebrat typ pokoje ...
+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist